MNE_0998

U nedelju, 21. maja 2017. godine, u Centru za kulturu i obrazovanje Rakovica, proslavljena je prva zlatna evropska medalja za Srbiju u džudou, koju je osvojio Aleksandar Kukolj, student Geoekonomskog fakulteta. Svečanost su organizovali “Judo klub Rakovica” i osvajač zlatne medalje Aleksandar Kukolj.

Zahvalnice su dodeljene institucijama i pojedincima koji su pomogli u razvoju i pripremi našeg najboljeg borca. U ime Geoekonomskog fakulteta, zahvalnicu je primio dekan, prof. dr Slobodan Pajović, u ranijem periodu rektor našeg univerziteta. Na taj način, kolega Kukolj je izrazio svoju veliku zahvalnost našim profesorima koji su bili uz njega od samog početka studiranja.

Geoekonomski fakultet je ponosan na ovaj veliki sportski uspeh našeg studenta Aleksandra Kukolja.